Česká republika – Švýcarsko 7:8
Daniel Vodička
/ Kategorie: Zajímavosti

V kvalifikaci na evropský šampionát včera naši reprezentanti ve vodním pólu smolně podlehli Švýcarsku.

Začátek zápasu jim nevyšel v první čtvrtině dostali čtyři góly a nemohli se chytit. Postupně se však zlepšovali a soupeře stahovali. V závěru zápasu to byla dramatická přetahovaná. Naši srovnali, Švýcaři utekli o gól. Znovu remíza a opět měli navrch naši soupeři.

Za srovnaného stavu byl v poslední minutě vyloučen náš hráč a Švýcaři hráli přesilovku. Na konci přesilovky se zblokovaná střela Švýcarů podle mnohých zastavila na brankové čáře. Rozhodčí ale viděl vše jinak, švýcarský gól platil. Naši už skórovat nedokázali a se Švýcary prohráli o gól.

Z našich hráčů byl nejlepší Štěpán Rezek, který dal dva góly.

Dnes od 20:00 hrají naši v Podolí druhý zápas s Rakouskem. Přijďte se podívat, vstupné je zdarma.