Přístavní manévry červená

Regata v Bretani s Milanem Koláčkem

Regata v Bretani s Milanem Koláčkem

Author: Jan Koukal/čtvrtek 25. února 2016/Categories: Ostatní regaty

Chcete se něco naučit od Milana Koláčka? Zúčastnit se regaty na speciálu Figaro? Vyzkoušet si závodní atmosféru v Bretani? Máte možnost se postavit na start regaty Tour du Finisterre a la Voile.
Závod se jede kolem západní Bretaně z Port La Foret na jihu, do Roscoffu na severu. Start je 23. a cíl 29. července. Celá trasa je rozdělena do několika jednodenních etap. Cestou se projíždí nebezpečné úžiny se silným přílivovým proudem Raz de Sein a Chenal du Four. Závodu se pravidelně účastní více než 100 startujících.
Pořadatelé nezapomínají ani na společenskou část závodu. Každý večer jsou v etapových marínách pořádané koncerty a další doprovodný program.
Před regatou je možné se v rámci společného tréninku zúčastnit převozu jachty z Lorientu na start v Port La Foret a po závodu přeplavby z Roscoffu zpět do Lorientu. Délka závodu je celkem 200 mil, spolu s přepravami před a po regatě zájemci uplují s Milanem Koláčkem na palubě jeho závodního Figara nejméně 400 mil. Pokud se zúčastníte i převozu lodi, strávíte na palubě celkem 10 dnů od 21. do 31.července.
V posádce mohou být vedle Milana ještě 4 jachtaři.
Cena včetně startovného, povinné výbavy a pojištění jachty je 5000 EUR.

Pro více informací kontaktujte Milana mailem.

www.milankolacek.eu
Print

Number of views (2933)/Comments (0)

Related articles

Vynikající zpráva od Milana Koláčka! Vynikající zpráva od Milana Koláčka!
Milan Koláček se 22. dubna 2018 postaví na start svého čtvrtého závodu přes Atlantik. Za svého coskippera si ho vybral loni třetí Adrien Hardy!
Cena jachty s foily zveřejněna Cena jachty s foily zveřejněna

Beneteau Figaro 3 je první sériovou offshore jachtou, která je vybavena foily. Prototyp už je vyzkoušený a dnes byla oznámena cena lodě.


Dokument o Milanu Koláčkovi Dokument o Milanu Koláčkovi
Na Streamu se můžete podívat na dokument o našem nejlepším sólovém jachtaři. Milan Koláček dnes závodí ve Francii s nejlepšími na světě.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x