Přístavní manévry červená

Regata v Bretani s Milanem Koláčkem

Regata v Bretani s Milanem Koláčkem

Author: Jan Koukal/25. února 2016/Categories: Ostatní regaty

Chcete se něco naučit od Milana Koláčka? Zúčastnit se regaty na speciálu Figaro? Vyzkoušet si závodní atmosféru v Bretani? Máte možnost se postavit na start regaty Tour du Finisterre a la Voile.
Závod se jede kolem západní Bretaně z Port La Foret na jihu, do Roscoffu na severu. Start je 23. a cíl 29. července. Celá trasa je rozdělena do několika jednodenních etap. Cestou se projíždí nebezpečné úžiny se silným přílivovým proudem Raz de Sein a Chenal du Four. Závodu se pravidelně účastní více než 100 startujících.
Pořadatelé nezapomínají ani na společenskou část závodu. Každý večer jsou v etapových marínách pořádané koncerty a další doprovodný program.
Před regatou je možné se v rámci společného tréninku zúčastnit převozu jachty z Lorientu na start v Port La Foret a po závodu přeplavby z Roscoffu zpět do Lorientu. Délka závodu je celkem 200 mil, spolu s přepravami před a po regatě zájemci uplují s Milanem Koláčkem na palubě jeho závodního Figara nejméně 400 mil. Pokud se zúčastníte i převozu lodi, strávíte na palubě celkem 10 dnů od 21. do 31.července.
V posádce mohou být vedle Milana ještě 4 jachtaři.
Cena včetně startovného, povinné výbavy a pojištění jachty je 5000 EUR.

Pro více informací kontaktujte Milana mailem.

www.milankolacek.eu
Print

Number of views (1512)/Comments (0)

Related articles

Co se stalo s Pogo Dancer před cílem? Co se stalo s Pogo Dancer před cílem?
Konečně máme zprávu o nešťastném závěru Minifastnetu od Milana Koláčka:
Velké vítězství na dosah ruky! Velké vítězství na dosah ruky!
Pavel Roubal s Milanem Koláčkem se blíží do cíle Minifastnetu. Do závodu odstartovalo 57 týmů, z toho 47 v kategorii Serie. A první z nich je náš tým na lodi Pogo Dancer. Bude to poprvé, co se naši jachtaři v tomto závodě postaví na stupně vítězů a samozřejmě také první zlato. 
Fastnet na dohled Fastnet na dohled
Druhou noc má za sebou více než pět desítek týmů plujících v nevyzpytatelném Keltském moři. Jedna ze startujících jachet nese i českou vlajku. Vede si výborně, na první místo ztrácí jen jedinou míli. Ve slabém větru bojuje dvojice Pavel Roubal, Milan Koláček se soupeři, chladem, lezavým vlhkem a samozřejmě únavou. 

Name:
Email:
Subject:
Message:
x