Search
× Search
Stále to stihneme do Vánoc!
Daniel Vodička
/ Kategorie: Knihy, Zajímavosti

Stále to stihneme do Vánoc!

Protože se blíží Vánoce a to jsou svátky pohody, lásky a byznysu, máme tu ještě jednou pro vás a vaše blízké nabídku těch nejlepších jachtařských dárků.

Co může být tím nejlepším? Samozřejmě to jsou dárky jen a pouze od nás. Tedy knihy Přístavní manévry, Jachtařský anglicko-český ilustrovaný výkladový slovník a k tomu tu máme ještě poslední kousky kalendáře na rok 2019 od našeho nejlepšího sólového jachtaře Milana Koláčka. Připomínáme, že Milan se svým týmem letos předvedl fenomenální jízdu na Rolex Middle Sea Race a odvezl si z Malty plný kufr pohárů.

Kniha Přístavní manévry je nejparádnější knížka o přístavních manévrech pro jachty, co kdy vyšla. Vážně! Stovky děkovných dopisů… Zde najdete další informace o knize a můžete si ji objednat.

Jachtařský anglicko-český ilustrovaný výkladový slovník v sobě shrnuje roky práce celého kolektivu autorů. 3500 hesel anglicky, česky a taky v obrázcích…Objednávat můžete zde.

Pokud byste objednali obě knihy najednou, dostanete je za speciální cenu 990 Kč + 100 Kč poštovné.

A ještě máme poslední kousky atraktivního kalendáře Milana Koláčka. Zde si ho můžete prohlédnout a rovnou objednat.

Tak objednávejte, ať to ještě stihneme do Vánoc. A pokud by knihy nestačily, máme i dárkový poukaz na kurz přístavních manévrů, což je Achillova pata většiny jachtařů.

6769
Na horu