Bemex Boot_TOP_2018
Search
× Search
Matrace na lodích bývají často ze spodní strany zavlhlé, protože zde dochází ke kondenzaci vlhkosti. Aby k tomu nedocházelo, je dnes k dispozici technická 3D tkanina, která zajistí odvětrání spodní strany matrací. Jde o technickou tkaninu/úplet, která je využívána například v automobilovém průmyslu při výrobě sedaček. V lodích se hodí na odvětrání matrací. Většina lodí má matrace položené přímo na překližce a není tam prostor pro odvětrání. V zimě, a nejen v zimě, se často nahromaděný kondenzát vody pod matrací změní ve špatně odstranitelné fleky plísně. Náhradou za rošt v klasické posteli může posloužit zmíněná 3D textilie. Jedná se o úplet, který nesaje vodu a vytvoří mezi matrací a překližkou 1 cm vysoký vzdušný prostor. Navíc materiál je pružný a zlepší komfort samotné matrace. U nás ho nabízí firma fas yachting ve 2 m šířce a běžný metr stojí 612 Kč s DPH. To není taková investice a funguje to. Materiál se dá stříhat...

Co to bude?

Loděnice Jeanneau poslal náčrt nového Sun Fasta na příští jaro. Supermoderní tvary jachty jsou znát i na jednoduché skice.

Privilege Signature 580

Tradiční výrobce luxusních katamaranů Privilege představuje nový model v délce 18 metrů. Novinka se vyznačuje především moderním designem a maximálním komfortem na palubě.

Torqeedo Power 48-5000

Elektrický pohon si hledá cestu do světa automobilů i lodí. V jachtařském světě je jedním z pionýrů firma Torqeedo. Prozatímním vrcholem...

Hanse 508

Hanse představila pro letošní podzim dvojici nových jachet osmičkové série. Větší z nich nese označení 508. 

Hanse 458

Německý výrobce přichází s novou osmičkovou sérií jachet, které budou mít premiéru v září na veletrhu v Cannes. 

Sólová raketa od Dehlera

Sólový jachting v posledních letech získává stále další příznivce. Proto se na toto pole rozhodla vstoupit i německá loděnice Hanse, respektive její dcera Dehler.

Privilege Signature 510

Francouzská loděnice Privilege se vždy soustředila na stavbu katamaranů luxusní třídy a v tomto trendu pokračuje i nyní, kdy je v rukou loděnice Hanse. 

Jeanneau Sun Odyssey 410

Úspěšná francouzská loděnice Jeanneau představila novou čtyřistadesítku. Na palubě novinky se můžete těšit na celou řadu moderních prvků, které mimo jiné maximalizují prostor v podpalubí i na palubě. 

Beneteau Oceanis 46.1

Nová generace jachet Oceanis francouzské loděnice Beneteau je mimořádně povedená designově, svými výkony a především vnitřním prostorem.
Last
Na horu