Search
× Search
Čelisti
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet, Zajímavosti

Čelisti

Zvěst o žralokovi, který připlul do Chorvatska proto, aby k smrti vyděsil pedagogický sbor z jedné nejmenované země ve středu Evropy, se rozletěly do světa minulý týden.

Zabiják s několika řadami zubů ostrých jako břitva se nejprve objevil před Makarskou. Pak se přesunul ke Korčule. Koupající prchali z vod konečně prohřátého Jadranu se smrtí v očích.

Na Makarské si zatím oddychli. Na chvíli. Strašná paryba shledala situaci u Korčuly nezajímavou. Málo plavců. Proto se vrátila znovu k dovolenkovému ráji na Makarské. Pláže se vylidnili a místo slunečníků se prodávaly zájezdy za kulturou do vnitrozemí.

Šibalský žralok mako se však rozhodl, že nesmí nechat v klidu ani turisty v dalších hojně navštěvovaných střediscích. Po krátké pauze se objevil v minulých dnech u Primoštenu.

Jeho další cesta není známá. Podle dosavadní trasy to však vypadá, že o víkendu ho mohou čekat u Vodice a na začátku pracovního týdne prý má v plánu Murter a Biograd. Chcete-li se tedy koupat v bezpečí, nezbyde vám, než vyrazit na vodopády do Skradinu, anebo ještě raději až na Plitvice.

Podle posledních zpráv je lítá šelma dlouhá celé 2 metry. Její seběvědomí roste s hrůzou, kterou na evropském kontinentu vzbuzuje.

6115
Na horu