Search
× Search
Chcete umět pracovat se spinakerem
Daniel Vodička
/ Kategorie: Technika plavby, Kam jet

Chcete umět pracovat se spinakerem

Chcete umět pracovat se spinakerem nebo genakerem? Chcete se naučit bezpečně halzovat? Nastavit plachty tak, abyste pluli s větrem o závod? Refovat když je třeba a jak je třeba? Chcete umět vymáčknout z lodi maximum?

Máme pro vás kurzy trimu na Lipně. Jde o víkendové kurzy trimu na lodích, které jsou vybaveny plnou sadou plachet a jde o lodi sportovní, na kterých budou vaše dovednosti hned patrné.

V současné chvíli máme v nabídce dva kurzy. První kurz proběhne již na začátku srpna na jachtě Archambault Surprise a kurz vede trenér Ondřej Vachel. Tato jachta je vybavena hlavní plachtou, genou, kosatkou, Code 0, genakerem a spinakerem.

Druhý kurz je připraven od 22. srpna a vede ho instruktor britské RYA Vojtěch Sládeček. Kurz proběhne na atraktivní jachtě Seascape 27 (First 27), která je vedle základního oplachtění vybavena plachtou Code 0 a dvojicí genakerů.

Přihlaste se na kurzy a při vaší příští plavbě si práce s plachtami mnohem více užijete, plavba bude bezpečnější a rychlejší. Pokud by vás zajímaly i jiné kurzy, najdete je všechny zde. Již ve čtvrtek pořádáme přednášku o bezpečném kotvení, následují praktické kurzy přístavních manévrů v Praze. 

3940
Na horu