Search
× Search
Co je třeba pro zlepšení přístavních manévrů
Daniel Vodička
/ Kategorie: Technika plavby

Co je třeba pro zlepšení přístavních manévrů

Co je třeba udělat proto, aby ovládání jachty v přístavech nebylo noční můrou, ale všední záležitostí podobně, jako je tomu při parkování na parkovišti za samoobsluhou? Kde děláte chyby a jak se jich zbavit?

Máte štěstí, že jste narazili na nás, protože v tomto směru jsme u nás největšími odborníky. Výuce přístavních manévrů se věnujeme již léta. Vytvořili jsme vynikající knihu, která se brzy dočká již třetího vydání, pořádáme kurzy přístavních manévrů na moři a dokonce i u nás v Praze. A navíc již mnoho let pořádáme i přednášky, díky kterým jachtaři pochopí pohyb lodi, respektive logiku pohybu a chyby, které dělají.

Máte-li rádi jachting, ale přístavní manévry pro vás představují stres, který vám kazí pobyt na palubě, můžete využít našich služeb. Vyzkoušejte si, jak rozumíme problematice a jak dobře ji vysvětlujeme na online přednášce 24. února od 18:00.

Když budete spokojeni, můžete se přihlásit na jednodenní kurzy, které pořádáme v Praze od 1. dubna dále. Jde o kurzy pro 4 účastníky, které by v případě potíží s PESem byly rozděleny na jednu dvojici dopoledne a jednu dvojici odpoledne. To už nám nikdo nezakáže.

A nakonec nabízíme také třídenní kurzy manévrů v Chorvatsku. Tam se samozřejmě naučíte nejvíce, nejlépe dostanete loď do ruky. Také tento kurz je jen pro 4 účastníky. Tady je to samozřejmě trochu ve hvězdách, ale v případě potíží buď posuneme termín, nebo peníze vrátíme. Potížemi myslím nemožnost dostat se do Chorvatska, nebo povinnost karantény.

Chcete-li získat v přístavech za kormidlem jistotu, jsme tu pro vás a učíme to již dlouhá léta.

4329
Na horu