Search
× Search
Co vystaví Jeanneau v Cannes
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet, Zajímavosti

Co vystaví Jeanneau v Cannes

Největší evropský veletrh na vodě v Cannes se blíží, začíná již za 8 dnů. Co bude na stánku loděnice Jeanneau největším tahákem?

Veletrh ve francouzském letovisku je každoročně velkou událostí a mnozí výrobci své novinky nejraději představují právě tady. Loděnice Jeanneau je jedním z největších výrobců rekreačních plavidel na světě a v posledních letech patří svými modely mezi ty, kteří v masové produkci udávají směr.

Plachetnice

Expozice Jeanneau bude na veletrhu rozdělena do dvou marín. V Porto Canto budou vystaveny plachetnice. Nejmenší na stánku Jeanneau bude novinka Sun Odyssey 410. Dále půjde o Sun Odyssey 440 a Sun Odyssey 490. Velkým lákadlem budou jachty Jeanneau 51 a vlajková loď Jeanneau 64.

Motorové čluny

V centru Cannes ve Viex Port najdete motorové čluny. Se zabudovaným motorem budou vystaveny jachty Leader 33, Leader 36, Leader 40 a především novinka NC 37.

Ze člunů s přívěsným motorem se můžete těšit na Cap Camarat 9.0 CC, Cap Camarat 9.0 WA, Cap Camarat 10.5 WA, Merry Fisher 895, novinku Merry Fisher 1095 Fly, Merry Fisher 895 Marlin.

Máte-li o jachty Jeanneau zájem, kontaktujte Libora Zárubu z firmy f.a.s yachting, která tuto značku u nás zastupuje a domluvte si s ním schůzku.

 

 

 

2844
Na horu