Search
× Search
Dnes od 1800 online přednáška o plavbě v Holandsku
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet, Zajímavosti

Dnes od 1800 online přednáška o plavbě v Holandsku

Je možné si půjčit 100 let starou plachetnici a vyplout s ní bez kapitána po holandských ostrovech? Co se stane, pokud s lodí nasednete na dno? Můžete být potrestáni za pokousání tuleněm? Je možné nechat loď nasedlou na dno a po mořském dně si dojít na pivo do přístavní putyky? Jak se na ostrovy ve Waddenzee dostaly brusinky a jak se staly vývozním artiklem? A jak vypadá závod 100 let starých nákladních plachetnic?

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky se dozvíte na online přednášce Jirky Brožka a Lodních novin Holandské Waddenzee, krajina na pomezí moře a pevniny.

Dozvíte se zajímavosti o jachtařském regionu, který je pod ochranou UNESCO a je jen 900 km vzdálený. Regionu, který nabízí netradiční jachtařské zážitky pro ty, kteří se již ve Středomoří trochu nudí.

Na přednášce se dozvíte více o regionu, který nabízí spojení trochu jiného jachtingu, s návštěvou zajímavých historických měst, cyklistikou na nevšedních ostrovech, rybí a jiné mořské speciality, či mořskou faunu, na kterou na Jadranu nenarazíte. Přednáška již ve středu od 18:00.

2917
Na horu