Search
× Search
Jak prodat třikrát to samé
Daniel Vodička
/ Kategorie: Zajímavosti

Jak prodat třikrát to samé

Vlastnictví nemovitosti v první řadě u teplého moře výrazně zvyšuje kredibilitu všech obyvatel střední a východní Evropy. Jihoevropané to vědí a umí toho využít.

Ekonomicky výhodný přístup k milovníkům výhledu na moře ze severu zvolili v Bulharsku. Dychtiví slunce, chtěli nakupovat levné nemovitosti…Ti první si koupili byt v krásné první řadě s výhledem na moře kolem roku 2010. Spokojení majitelé ceněné nemovitosti odlétli na zimu domů na sever. Když se na jaře vrátili, už byli druzí. V nové první řadě se užívali pohled na moře ti, kteří se pro koupi nemovitosti rozhoupali o rok později.

Ani ti ale neměli vyhráno. První řadu se podařilo střelit i potřetí a pokud zbylo jen trochu místa na samém mořském břehu, tak i počtvrté.

Nedostatkovým zbožím (v tomto případu výhledem na moře) se podařilo uspokojit čtyřikrát více zájemců, než se původně zdálo možné… Někteří Balkánci mají pro podobné uspokojování zákazníků podobný talent, jako pro hru se skořápkami.

Poznámka redakce

Tento článek není namířen proti obyvatelům Balkánu a byli bychom neradi, kdyby se cítili dotčeni. I u nás se najdou kouzelníci...

Vytisknout
1842
Na horu