Search
× Search
Již dnes hostem Milana Koláčka Tanguy Leglatin
Daniel Vodička

Již dnes hostem Milana Koláčka Tanguy Leglatin

Dnešním hostem Milana Koláčka bude Tanguy Leglatin, špičkový trenér offshore jachtařů z Lorientu, který připravoval na Vendée Globe čtyři ze startujících závodníků. Bude to o Vendée Globe, o přípravě o pohledu na závěr závodu.

Tanguy je trenérskou špičkou již od roku 2007. Svoji základnu má v Lorientu, který je největším střediskem závodního offshore jachtingu na světě. Vedle třídy IMOCA připravuje závodníky také v Classe 40, ve Figaru, nebo v Classe Mini. Analytické myšlení špičkového offshore trenéra nám dá možnost, nahlédnout na závěr závodu pohledem zevnitř.

Tanguy bude mluvit o přípravě, o rozdílném chování lodí s foily, o tom, co je třeba pro Vendée Globe znát a umět, co znamená, být na závod dokonale připraven. Zeptáme se ho, jak vypadá práce trenéra, jak se liší trénink na menších lodích, od tréninku na lodi IMOCA. Proč je Figaro branou mezi nejlepší a na mnoho dalšího.

Uvádět bude Milan Koláček.

Další zajímavá online přednáška již dnes večer. Protože závodníci ještě nebudou v cíli, je naplánovaná příští týden ještě jedna.

 

2860
Na horu