Search
× Search
Kurz servis a údržba motoru v Brně
Daniel Vodička

Kurz servis a údržba motoru v Brně

Po čase jsme připravili další kurz servisu a údržby lodního dieselového motoru. Bude to v lednu v Brně. Po Praze a Ostravě tak přidáváme termín také do Brna.

Je třeba si uvědomit, že správná funkce motoru je v některých okamžicích jedinou tenkou dělící linkou mezi hladkým přistáním a tragédií, jako se stalo na jaře 2017 v Rimini.

Už se vám to někdy stalo, že vám lodní motor vypověděl službu ve velmi nevhodný okamžik, třeba při zajíždění do maríny? Nešel nastartovat po plavbě na vlnách? Nebo byste jen rádi věděli, jak lodní motor funguje a na co si při běžném provozu dávat pozor?

Právě pro vás jsme připravili jednodenní kurz zaměřený na dieselové lodní motory. Během kurzu si vysvětlíme, jak motor funguje, ukážeme si jednotlivé systémy a jejich důležité součásti a v praxi si pak vyzkoušíme základní opravy a kontroly. Po teoretické části v učebně, bude nachystán reálný lodní motor, na kterém si vše prakticky vyzkoušíme. Cílem kurzu není udělat z vás lodní inženýry, ale vysvětlit principy a techniky, které patří mezi základní znalosti a dovednosti každého zodpovědného kapitána.

Díky kurzu dokážete vyřešit i situace, které jsou pro jiného nebezpečné, nebo velmi nákladné.

Všechny potřebné informace a formulář pro přihlášení najdete zde.

3422
Na horu