Search
× Search
Kurzy na moři se znovu rozbíhají
Daniel Vodička

Kurzy na moři se znovu rozbíhají

Znovu začínáme nabízet naše další kurzy. Jak třídenní přístavní manévry na moři, tak i kurz trimu a sólového jachtingu s Milanem Koláčkem na Pogo 12,50, nebo kurzy trimu u nás na Lipně.

Panika ve společnosti se pomalu zklidňuje, proto můžeme znovu nabídnout naše oblíbené kurzy.

V současné chvíli máme ještě několik volných míst na třídenních kurzech přístavních manévrů v Chorvatsku. Tento kurz probíhá na přelomu září a října a dává možnost nejen si všechny akce v přístavech vyzkoušet, ale během třech dnů si je i dostatečně zafixovat, dostat do krve. Na dubnovém 2021 kurzu už máme k dispozici jen dvě volná místa.

Dále nabízíme v září exkluzivní kurz trimu a sólového jachtingu s naším nejlepším sólovým jachtařem, mistrem Francie v sólovém jachtingu, 8. v náročném transatlantickém závodě Transat AG2R a vítězem slavné regaty Rolex Middle Sea Race Milanem Koláčkem. Tento kurz, který je určen pro 4 účastníky, proběhne v Egejském moři na závodní jachtě Pogo 12,50. Jde o mašinu, pro kterou není hranice 20 uzlů nedosažitelná. Jde o jedinečnou šanci na špičkový jachtařský zážitek. Budete se učit od našeho nejlepšího sólového jachtaře. A když pořádně zafouká, můžete najet za 3 dny i 400 mil.

Připravili jsme také kurzy u nás. V naší nabídce najdete také kurzy trimu, které budou probíhat u nás na Lipně. V obou případech probíhají na zajímavých sportovních jachtách. V současné chvíli jde o 3 volná místa od 20. června na jachtě Archambault Suprise s Ondřejem Vachelem.

Jste-li příznivci katamaranů, máme na duben 2021 vypsané kurzy přístavních manévrů v Chorvatsku. Jedná se o třídenní kurzy, které jsou podobně jako na jednotrupé jachtě určeny jen pro 4 účastníky.

Seznam všech námi nabízených kurzů najdete zde.

3071
Na horu