Search
× Search
Lodě v Letňanech: 4. ročník veletrhu FOR BOAT
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet, Zajímavosti

Lodě v Letňanech: 4. ročník veletrhu FOR BOAT

Stalo se už tradicí, že začátek jara patří v Letňanech lodím a karavanům. Čtvrtý ročník výstavy lodí a vodních sportů se nezadržitelně blíží. Návštěvníci se mohou těšit na dvě haly nabité loděmi, čluny, vodními skútry, jachtami či plachetnicemi, ale i na obří bazén s lákavým doprovodným programem. To vše spolu s výstavou FOR CARAVAN od 13. do 15. března 2020 v areálu PVA EXPO PRAHA.

Na veletrhu se i v roce 2020 představí prověření vystavovatelé, kteří ukážou nablýskané lodě, čluny i jachty. Za zmínku stojí Česká lodní doprava, Wavy Boats, Aventura points, Honda Marine, Marine, Marina Dock, Auta lodě Bobek, RAL vodní skútry a další. Vybírat ale můžete i v bazaru lodí, kde budou k vidění i ke koupi zánovní kousky.

Odpočinek i zábavu pak najdete v Hale 6, kde bude i letos obří bazén s atraktivním doprovodným programem. Nezapomeňte si vzít plavky – zkušení instruktoři vás naučí jezdit na paddlebordu, vyzkoušet si můžete i jógu na paddleboardu. Zabaví se i děti – připraveny pro ně budou lodě pro malý jachting, ve kterých se budou moci projet, a dokonce si i zasoutěžit. Po náročném dni na veletrhu si můžete odpočinout na pláži.

Za jedno vstupné (200 Kč na místě, 165 Kč v předprodeji) můžete navštívit i veletrh FOR CARAVAN. Tam si přijdou na své všichni vyznavači nezávislého cestování, nomádi i dobrodruzi. K vidění i ke koupi bude vše, co k cestování na čtyřech kolech neodmyslitelně patří – obytná auta, karavany, vestavby i příslušenství. Svou expozici opět chystá i Autoklub České republiky, který ukáže, jak se kempovalo v minulém století. Veletrh bude doplněn o zajímavé přednášky, autogramiády a bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.

Ve své tradici bude pokračovat i víkendový cestovatelský festival Kolem světa, který se rozroste do 5 sálu. Během víkendu se představí desítky cestovatelů, nomádů, dobrodruhů a poutníků.

Více na www.forboat.cz.

Článek je komerčním sdělením.

3004
Na horu