Search
× Search
Kurzy TOP
Máte zájem o průkaz VMP?
Daniel Vodička

Máte zájem o průkaz VMP?

Chcete-li plout po řekách a jezerech, potřebujete průkaz vůdce malého plavidla. Cesta k získání průkazu vede přes kurz a zkoušky z teorie a praxe. Toto vše vám může společnost AZ Yacht nabídnout přímo v Praze. Praktický kurz a potvrzení praxe se odehrávají v centru města pod Vyšehradem. 

Jsou vám k dispozici každý pátek od března do října, případně operativně vycházejí vstříc i v případě, že potřebujete získat potvrzení praxe hned, nebo nejpozději zítra. Můžete přijet na Císařskou louku, nebo vás mohou vyzvednout na druhém břehu Vltavy pod Vyšehradem. Ověření praxe společnost provádí jak na motorové lodě, tak na plachetnice, tedy kategorie M i S. Vychází striktně s metodických pokynů, které předepisuje Státní plavební správa.


Kurzy, cvičební jízdy a potvrzení praxe nabízí AZ Yacht za nejlepších podmínek na trhu. Procvičení potvrzení praxe na motorovou loď (Kategoire M)  stojí jen 1500 Kč. Na plachetnici( Kategorie S) jen 1900,-Kč. Za kompletní dvoudenní kurz vůdce malého plavidla na motorovou loď  zaplatíte pouze 3950 Kč. Pokud Vám nevyhovují termíny, jsou pro Vás k dispozici na individuálních kurzech.

Přihlášku na kurzy a další informace získáte zde.


Termíny ověření praxe Praha : 6.4.2018. 13.4.2018, 20.4.2018, 27.4.2018, 4.5.2018,…

 

Tento článek je komerčním sdělením. 


 

 

Vytisknout
3854

Theme picker

Na horu