Bemex Boot_TOP_2018
× Search
Music box Fusion do kokpitu i na paddleboard
Daniel Vodička
/ Kategorie: Novinky, Motorové jachty

Music box Fusion do kokpitu i na paddleboard

Firma Fusion letos získala ocenění za vodotěsný music box určený pro vodní sporty. Můžete ho vést s sebou na lodi, na dinghy, na kajaku i na paddleboardu. A nebojte se o něj, umí dobře plavat. 

Počet milovníků paddleboardů stále roste a speciálně pro ně vyvinula novozélandská firma Fusion, které je leaderem mezi výrobci lodního sterea, produkt STEREOACTIVE. Jde o vodotěsné stereo s certifikací IPx7. Nejde přitom jen o reproduktor, jak by to mohlo na první pohled vypadat. 

Stereo v sobě ukrývá AM/FM rádio, na kterém si můžete mimo jiné navolit své oblíbené stanice. Další možnosti je připojení k mobilnímu telefonu pomocí bluetooth a přehrávání nekonečné řady skladeb z jeho naplněné paměti. Preferujete-li přehrávání z USB flash disku, také na to je STEREOACTIVE připraven. Menší Flash disk je možné připojit do USB konektoru, který je uschován pod vodotěsným uzávěrem a jeho přehrávání tak nijak neohrožuje vodotěsnost zařízení. O vysokou kvalitu zvuku se stará dvojice kvvalitních 20 W reproduktorů.

STEREOACTIVE je možné díky Fusion aplikaci ovládat také bezdrátově z mobilního telefonu. Majitelé chytrých hodinek Garmin mohou vše řídit ze svého zápěstí. 

Všichni, kdo vědí, jak jsou lodě vratké ocení, že je k reproduktoru na dokoupení k dispozici upevňovací systém FUSIONPUCK, pomocí kterého je možné stereo upevnit téměř kdekoli. Upevňovací systém je možné navíc doplnit o vodotěsné pouzdro na mobilní telefon, které je pak umístěno mezi základnou a samotným reproduktorem. 

A spadne-li vám stereo do vody, nemusíte se pro něj potápět. Vydrží na hladině déle než vy.

Vytisknout
1818

Theme picker

Na horu