Search
× Search
Na veletrh do Paříže
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet

Na veletrh do Paříže

V sobotu otvírá brány lodní veletrh Nautic v Paříži. Francie je Mekkou oceánského jachtingu a mnohé zajímavé jachty již tuto zimu nikde jinde neuvidíte. A cena zpáteční letenky se pohybuje kolem 100 UER. 

Ve Francii se vyrábí celá řada špičkových jachet. Turistických, ale i závodních. Mnohé z těchto lodí na veletrhy mimo svoji domovinu nevyjíždí. A že jde o špičkové produkty, o tom svědčí jak mnohá ocenění pro jachtu roku na straně jedné a na straně druhé pak vítěství ve velkých regatách, jako je například Fastnet, nebo Middle Sea Race.

Jedním z taháků veletrhu bude tentokrát představení nového Sun Fastu od loděnice Jeanneau. Výrobce zatím zveřejnil jedinou skicu zajímavé jachty. Vypadá velmi progresivně. Kromě atraktivní premiéry bude na veletrhu k vidění většina produkce loděnice Jeanneau. Z novinek připomeňme Sun Odyssey 410, 440 a 490. Celkově, včetně motorových jachet, bude barvy této značky reprezentovat téměř 40 jachet a člunů. Jejich celý seznam najdete zde.

V sobotu 8. prosince vám bude na místě k dispozici i prodejce lodí této značky v ČR Libor Záruba. Pokud si chcete jachty prohlédnout, kontaktujte ho na telefonu 602 378 877.

3799
Na horu