Search
× Search
Nová čerpací stanice na Ugljanu
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet, Motorové jachty

Nová čerpací stanice na Ugljanu

V hlavní charterové sezóně se vždy v pátek ukazuje problém chorvatského nautického ráje, kterým je nedostatek čerpacích stanic. Chcete-li se vyhnout frontám a dlouhému čekání, bude pro vás dobrou zprávou, že byla otevřena nová čerpací stanice na ostrově Ugljan nedaleko Sukošanu.

Jde o čerpací stanici firmy Brala d.o.o. , kterou najdete v zátoce Vela Lamjana přibližně 2 míle severozápadně od průlivu Ždrelac mezi Ugljanem a Pašmanem proti maríně D-Marin Dalmacija v Sukošanu. Benzínka je tedy v těsné blízkosti maríny, ze které každý týden vyplouvá nejvíce charterových jachet v Chorvatsku. Díky čerpací stanici Brala je možné se vyhnout dlouhému a nervóznímu čekání u benzínky v Sukošanu.

Čerpací stanice je součástí loděnice Nauta Lamjana. Na benzínku byl přebudován malý tanker Gaj, který je vyvázán u nábřeží v loděnici. Otvírací doba je každý den od 0700 do 2000.

Kromě toho, že je možné čerpací stanici využít při návratu do maríny, je její poloha ideální i při plavbách v oblasti souostroví Kormati, nebo při plavbě kolem Dugiho otoku a dalších ostrovů v oblasti. To je zase dobrá zpráva pro majitele motorových člunů, kteří při svých plavbách vyhledávají čerpací stanice častěji.

U benzínky firmy Brala d.o.o. je k dispozici diesel a plavi diesel pro rybáře. 

 

Kontakt: telefon +385 99 2790 040

mail braladoo9@gmail.com


Vyzkoušejte při návratu do maríny služby nové čerpací stanice.

6579
Na horu