Search
× Search
Předsezónní akce Sea-Line s Lodními novinami
Daniel Vodička
/ Kategorie: Stavba a údržba

Předsezónní akce Sea-Line s Lodními novinami

V posledních týdnech jsme Vám přinesli několik zajímavých článků na téma antifouling a jeho aplikace nebo obnova před sezónou. Nyní máte veškeré potřebné znalosti a můžete se tak pustit do práce. A aby Vám to šlo lépe od ruky a bez starostí, připravili jsme pro Vás ve spolupráci s distributorem Sea-Line předsezónní akci.

Pokud zakoupíte do konce února tohoto roku antifouling Sea-Line na stránkách www.sea-line.cz , získáte slevu ve výši 10 % z ceny a ke každé plechovce antifoulingu váleček zdarma. Slevu lze uplatnit pouze na sortiment antivegetativních nátěrů Sea-Line antifouling a Sea-Line antifouling ALU PLUS.

Pro uplatnění slevy je zapotřebí zadání slevových kódů „NATIRAMEOSTOŠEST“ nebo „NATIRAMEOSTOŠESTSALU“ v případě nákupu ALU PLUS. 

Distribuce značky Sea-Line se jako jedna z mála u nás specializuje přímo na povrchové úpravy a rekonstrukce trupů lodí. Nabízí kompletní portfolio produktů od polyesterových a epoxidových pryskyřic, po dvousložkové tmely, základní a podkladové nátěry až po finální povrchové PUR barvy a leštící pasty.

Vytisknout
2754
Na horu