Search
× Search
Privilege Signature 580
Daniel Vodička
/ Kategorie: Novinky

Privilege Signature 580

Tradiční výrobce luxusních katamaranů Privilege představuje nový model v délce 18 metrů. Novinka se vyznačuje především moderním designem a maximálním komfortem na palubě.

Loděnice Privilege dnes patří pod křídla německé skupiny Hanse. Od chvíle převzetí značky se především v designu toho hodně změnilo. Dnešní vzhled katamaranů Privilege je mnohem líbivější, ale přitom si stále zachovává základní prvky vlastní této značce již dlouhá léta.

Novinkou je například až do středu jachty posunutý stěžeň. Posun k zádi je dnes běžný i na závodních jachtách. Vzniká vyváženější sailplan s menší plochou výkonné hlavní plachty a větší rolovací genou. Na čelen je navíc možné vytáhnout ještě větší Code 0, který dodá potřebný výkon ve slabém větru.

Pozice kormidelníka je na půl cesty mezi kokpitem a střechou nástavby. Na nástavbě najde posádka rozměrný společenský prostor s místem na sezení, nebo plochou pro opalování. Vedle klasického kokpitu za nástavbou je tentokrát k dispozici také kokpit přední, který je přístupný i přímo ze salonu.

Podpalubí nabízí různé možnosti uspořádání. Například kuchyně může být umístěná standardně v salonu, nebo může být schována do podpalubí do pravého plováku. Díky mimořádnému prostoru, který katamarány nabízejí, jsou všechny kajuty velmi prostorné, a tedy i pohodlné. Komfort a prostor je vykoupen jen cenou. Standardní cena začíná na 1 568 000 EUR. Bez DPH.

 

Parametry

Délka

18,65 m

Délka trupu

17,90 m

Šířka

9,18 m

Výtlak

29 000 kg

Ponor

1,75 m

Nádrž na palivo

1000 l

Nádrž na vodu

1000 l

Plocha plachet

213 m2

Výkon motorů

2 x 75 hp

Design

Marc Lombard

Cena

1 568 000 EUR bez DPH

Více informací

zde

 

3285
Na horu