Search
× Search
Pro rychlé kupce sleva
Daniel Vodička
/ Kategorie: Novinky

Pro rychlé kupce sleva

Loděnice Dehler začala prodávat svoji offshore závodní novinku Dehler 30 One Design. Loď určená i pro sólové jachtaře je do 30.6. k dispozici za 99 900 EUR bez DPH. To je sleva téměř čtvrt milionu.

30 stop dlouhá jachta je vybavena přes metr dlouhým čelenem, dvojicí kormidel, objemnou moderní přídí a sportovním high aspect kýlem s olověným balastem na spodku. Překvapivou novinkou je sklápěcí hřídel lodního šroubu. Závodní jachta je vybavena motorem o výkonu 10 hp a hřídelí s pevným dvoulistým lodním šroubem. Ta se za plavby na plachty zasouvá do trupu. Ovládání zasouvání hřídelel je v kokpitu. Lodní šroub za plavby na plachty neruší obtékání trupu, odpor je minimalizován a jachta je rychlejší. Název nového systému je Dehler Stealth Drive.

Na nové jachtě je i mnoho dalších atraktivních doplňků. Může jít o karbonový stěžeň, kryt hlavní lukny s okénkem, které umožňuje výhled z podpalubí na plachty, přístroje integrované do přepážky, černé relingové sloupky, nebo měkký a teplý antislip v kokpitu. Vybavení interiéru je jednoduché, aby se podařilo udržet nízkou hmotnost, ale zároveň použitelné pro turistické plavby.

Mnoho zajímavých novinek na jednu nevelkou jachtu, která je primárně určena k závodům, ale zároveň je použitelná i pro cruising.

Parametry

Délka

10,30 m

Délka trupu

9,14 m

Šířka

3,25 m

Ponor

2,20 m

Výtlak

2800 kg

Balast

940 kg

Plocha plachet

63 m2

Nádrž na palivo

25 l

Nádrž na vodu

40 l

Výkon motoru

10 HP

Certifikace

A-4, B-6

Design

Judel/vrolijk & co

Cena

99 900 EUR bez DPH

Více informací

www.tpscentrum.cz

 

 

3305
Na horu