Search
× Search
Prohlídka katamaranů Lagoon a Excess v Cannes
Daniel Vodička
/ Kategorie: Novinky, Kam jet, Zajímavosti

Prohlídka katamaranů Lagoon a Excess v Cannes

Navzdory zrušenému veletrhu v Cannes budou katamarány Lagoon a Excess na jihu Francie k vidění! Ve stejný čas a na stejném místě uspořádají loděnice soukromé prezentace, na kterých budou vystaveny průřezy výrobními řadami.

Zrušení veletrhu v Cannes bylo ranou pro výrobce, prodejce i zájemce o koupi katamaranů. Proto se loděnice Lagoon a Excess rozhodly vyjít svým zákazníkům vstříc a připravily ve stejný čas a na stejném místě soukromé předváděcí akce. Od 10. do 13. září bude v maríně Porto Canto v Cannes připraveno k prohlídce šest katamaranů Lagoon, modely 40, 46, 50, SIXTY5, motorový SIXTY7 a SEVENTY7 a dále katamarany Excess 11, Excess 12 a Excess 15. Máte-li o návštěvu těchto modelů zájem, je nutné si rezervovat prohlídku u českého prodejce předem, jachty nebudou volně dostupné pro příchozí.

Výhodou je, že se nemusíte obávat žádných front a čekání, žádné davy návštěvníků. Zástupci loděnic a prodejců se budou věnovat jen svým objednaným návštěvníkům. Na místě budou dodržována aktuálně platná bezpečnostní opatření proti šíření COVID 19. 

Máte-li o katamarány největšího světového výrobce vícetrupých jachet zájem, domluvte si schůzku. Můžete vyplnit formulář, nebo zavolat (prodejce Lagoon Tomáš Kapička 774 020 110, prodejce Excess Libor Záruba 602 378 877). V odpoledních hodinách bude možné vyplout na testovací plavby.

Protože je možné, že i osud ostatních letošních výstav bude následovat osud Cannes (již nyní byla zrušena výstava Grand Pavois v La Rochelle a METS v Amsterdamu), může jít po zbytek roku o jedinou možnost prohlédnout si takto ucelenou výrobní řadu katamaránů. 

Prezentace proběhne v maríně Porto Canto, která leží jen 20 minut chůze po pobřežní promenádě od festivalového paláce.

Proto neváhejte a rezervujte si prohlídku.

Článek je komerční prezentací.

3668
Na horu