Search
× Search
Kurzy TOP
Soutěž o Brandaris Race a ceny Helly Hansen
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet, Zajímavosti

Soutěž o Brandaris Race a ceny Helly Hansen

Znovu tu pro vás máme soutěž o dvě místa na Brandaris Race. Tentokrát se s cenami přidala také společnost Helly Hansen.


Vedle míst na Brandaris Race od Sailing Clubu pro vás máme ceny Helly Hansen. Půjde o sadu trička HP Clean Ocean ze 100% recyklovaného polyesteru a nepromokavý pytel Sailing Bag Roll Up Top. Tyto sady máte tři, losovat se tedy budou celkem čtyři výherci.


A nyní co je třeba udělat pro zařazení do slosování o ceny? Tentokrát nebude stačit jen správná odpověď na otázku. Pro zařazení do slosování je třeba aktivně pomoci přírodě kolem od odpadu, od plastů.

Uklidíte pláž, zátoku, mořské dno, břeh rybníka, řeky, potoka, nebo jen kousek lesa či sadu. Vložte do soutěže fotografii z místa, které jste vyčistili, s taškou, nebo pytlem nasbíraného odpadu. Do popisky přidejte lokalitu, kterou jste vyčistili. To je vše!

Uděláte dobře přírodě, místu, které máte rádi, sobě i druhým. A budete zařazeni do slosování o již zmíněné ceny. Možná se najdou tací, kteří se do nás na Facebooku pustí s tím, že jde o zbytečnost, která nic neřeší, ale my si myslíme, že je lepší přispět dobré věci, než nedělat nic.

Do soutěže přispějeme cenou i my. Fotografie na stránkách soutěže můžete hodnotit svými lajky. Soutěžící, jehož snímek bude oceněn nejvíce lajky, získá od nás sadu knih Přístavní manévry a Anglicko-český ilustrovaný jachtařský výkladový slovník.

Na účast v soutěži máte celé léto. Mnoho štěstí.


Vytisknout
3777
Na horu