Search
× Search
UFO v Řecku
Daniel Vodička
/ Kategorie: Počasí, Zajímavosti

UFO v Řecku

Až dnes pronikla na veřejnost informace, že v pátek 22. listopadu byla na jihu Peloponésu zaznamenána letka nízkoletících létajících talířů (UFO). Místo vzletu a přistání nádobí připomínajících létajících strojů není známo. Ale souvisí to se zemětřesením v Albánii. 

Letka UFO strávila několik hodin nad prostředním z jižních prstů poloostrova Peloponés, který se jmenuje Mani. Vzhledem ke krvavé historii poloostrova (ještě ve druhé polovině 19. století se tu praktikovala krevní msta do té míry, že musela zasáhnout armáda), se letci z Marsu rozhodli z bezpečnostních důvodů po setmění odlétnout.

Vědecká reakce

Skupina skeptiků, kteří jménem vědy absurdně trvají na své pravdě a nechtějí vidět jasné příznaky mimozemských civilizací, tvrdí, že jde o oblak altocumulus lenticularis.

Běžný oblak, to určitě! Kdo to kdy viděl! Ufoni to jsou…

Prý vzniká při intenzívním proudění vlhkého vzduchu přes horskou překážku. Vzduch se rozvlní a v horních částech vlny (kde je teplota vzduchu pod teplotou rosného bodu) vzniká a zase zaniká tento oblak. Je zvláštní tím, že zatímco ostatní mraky na obloze se pohybují, lenticularis stojí na jednom místě. V rozvlněném vzduchu jich může být několik za sebou.

Vědecké kecy… Podle nás je to UFO.

Ale aby se neřeklo, dali jsme prostor i druhé straně. Těm vědcům, kteří si myslí, že mají na každou záhadu svoje vysvětlení…

Dali jsme vám informace a vy si vyberte, co chcete.

3451
Na horu