Search
× Search
Kurzy TOP
V pátek pro vás připravujeme…
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet, Zajímavosti

V pátek pro vás připravujeme…

Výstava For Boat začíná již za 2 dny. V pátek pro vás na stánku připravujeme dvě velmi zajímavé přednášky, naučíte se důležité jachtařské dovednosti a dále tu bude jedno vzácné překvapení.


V 16:00 vám Oldřich Straka (člen ICOMIA International Council of Marine Industry Associations a uznávaný odborník na registraci lodí) řekne vše o registraci lodí a jachet. Prozradí vám, jaká jsou úskalí, kolik vše stojí. Na závěr bude prostor na vaše dotazy. Půjde o jedinou bezplatnou přednášku na toto téma v letošním roce.

V 17:00 vystoupí Jiří Brožek ze Sailing Clubu. V posledních pěti letech strávil Jirka mnoho času v oblasti holandského Waddenzee, které vám představí. Stále se měnící oblast ho okouzlila. Ve spojení s klasickými holandskými plachetnicemi, které se podařilo zachovat z dob minulých, je genius loci neopakovatelný. Rozsáhlá oblast je mimořádně ekologicky cenná a v roce 2009 byla vyhlášena světovým přírodním dědictvím UNESCO.

Pokud chcete pro přednášku rezervovat místo k sezení, napište nám zde.

Dále budou na našem stánku k vidění velkoformátové snímky našeho nejlepšího fotografa jachtingu Pavla Nesvadby.

Fotografie si budete moci zakoupit, nebo objednat.

Během dne bude probíhat výuka zaplétání lan a budete si moci prohlédnout nejnovější materiály k výrobě plachet. Dozvíte se i vše potřebné o moderních technologiích.


A ještě jedna perlička na závěr. Našeho vynikajícího sólového jachtaře Milana Koláčka jistě znáte. Z kosatky, se kterou úspěšně odjel závod Transat AG2R, nechal udělat limitovanou edici beanbagů. Jako jediní budeme mít pytle na výstavě k prodeji. Cena jednoho sedacího vaku bude 5000 Kč. Kdo přijde dříve, má možnost si vybrat ty nejhezčí z nich.

 

Koupí beanbagu přispějete Milanovi na zdárný průběh letošní sezóny. 

Vstupenky si můžete zdarma stáhnout zde

Vytisknout
2623

Theme picker

Na horu