Search
× Search
Vánoční dárky pro jachtaře
Daniel Vodička
/ Kategorie: Knihy, Zajímavosti, Novinky

Vánoční dárky pro jachtaře

Štědrý den za dveřmi znamená stoupající nervozitu s chybějícími dárky spojenou. Chybí-li vám dárky pro své nejbližší, nabízíme vám několik dárků pro jachtaře. Ty nejlepší! Tedy… Alespoň pro jachtaře ty nejlepší!

Máme pro vás a vaše blízké celou řadu jachtařských dárků. Z těch hmatatelných to jsou naše knihy. Přímo od nás jsou dvě knihy Přístavní manévry a Anglicko-český jachtařský výkladový slovník (bohatě ilustrovaný. Dále jde o vybrané knihy jiných vydavatelů.

Další naše dárky již hmatatelné nejsou, ale připravíme vám k nim vánoční dárkový poukaz. Jde o jachtařská školení a kurzy. Nově jsme vypsali online školení na téma kotvení. Důležitá dovednost, která dodá vašim plavbám romantické chvíle a především klid.

Dále máme vypsané dnes již naše klasické kurzy přístavních manévrů. Jednodenní v Praze a třídenní v Chorvatsku. Přidali jsme kurzy manévrů na katamaranu, a docela nové jsou třídenní kurzy trimu v Chorvatsku. Vše děláme s prověřenými instruktory a samozřejmě nejlépe u nás. To je jasné. Pokud by vám toto vše nestačilo, další akce budeme přidávat.

4588
Na horu