Search
× Search
Výborný grafik hledá místo
Daniel Vodička
/ Kategorie: Zajímavosti

Výborný grafik hledá místo

Externí spolupracovník Lodních novin, grafik a fotograf, hledá místo. Možná je to člověk právě pro vás. Přečtěte si, čím prošel a co vám může nabídnout. Chcete-li vědět více, napište.

Grafik a fotograf. Původně vystudoval strojařinu a našel zalíbení ve fotografii, kterou absolvoval ve večerním studiu. Po založení fotoagentury pokračoval v Hospodářských novinách jako fotoreportér a jeho záliba v jachtingu a lodích jej přivedla více jak před deseti lety do oboru grafiky – do vydavatelství Yacht, ze kterého přes krátkou profesní zastávku v typgrafickém studiu Amos na dlouhou dobu zakotvil v magazínu Yachting revue, kde se kromě grafické podoby věnoval také focení lodí. Uvedení české mutace britského magazínu evo pak byla další grafická výzva, které se s úspěchem zhostil. Svoji grafickou podobu dále vtiskl dnes již zaniklému časopisu Supermoto, či pětileté spolupráci s Dopravními podniky hl. m. Prahy pro jejich podnikové periodikum. Po finančních problémech vydavatelství zastřešující posledně zmiňované projekty přijal nabídku k nové profesní cestě ve vydavatelství Bauer Media, kde magazínům Speed a TopGear v pozici výtvarného ředitele dal nový směr s moderní grafikou. Po dvou letech nastoupil na pozici grafika marketingu v síti knihkupectví LUXOR, kde dohlížel na korporátní grafiku a od animace spotů měsíčních akcí, přes vizitky zaměstnanců až po celorepublikové kampaně vše graficky zastřešoval. 

A v neposlední řadě měl na starosti po grafické stránce knihy vydávané Lodními novinami.

MOTTO:

Jsem „hotový grafik" který načerpal pracovní zkušenosti v několika magazínech převážně měsíční periodicity a pracovní příležitosti a výzvy mne posouvaly do dalších pozic. Očekávám férový přístup za který nabízím loajalitu a profesionální přístup k zaměstnavateli.

1671
Na horu