Search
× Search
Vyhrajte plavbu na maxitrimaranu!
Daniel Vodička
/ Kategorie: Zajímavosti

Vyhrajte plavbu na maxitrimaranu!

Vyhrajte jedinečný zážitek: plavbu s Thomasem Covillem, ambasadorem značky Helly Hansen a světovým offshore jachtařem na maxitrimaranu Sodebo Ultime.

Co máte letos v létě v plánu? Světová jachtařská značka Helly Hansen vyzývá účastníky soutěže, aby se podělili o své vzrušující letní plány a získali tak šanci vyhrát jedinečný životní zážitek, kterým bude plavba s Thomasem Covillem na jeho maxitrimaranu Sodebo Ultime.

„What´s on your horizon?“

Šanci vyhrát neopakovatelný zážitek máte do 30. června. Vyzýváme účastníky soutěže, aby nahráli své oblibené jachtařské fotky, okomentovali je a sdíleli své plány pro letní sezónu. Týdenní výhry budou oceněny univerzálním Helly Hansen Duffel Bagem.

Nejlepší příspěvek vyhraje zájezd pro dva do Bretaně ve Francii, včetně unikátního zážitku, kterým bude plavba s Thomasem Covillem. Vítězové se potkají s Thomasem Covillem na palubě jeho 34 metrů dlouhého maxitrimaranu „Sobedo Ultim" v době, kdy se bude připravovat na rekordní pokus v sólovém obeplutí světa v říjnu 2016. Jde o jachtu, pro kterou je neuvěřitelná hranice 40 uzlů všednodenní metou. Na podobné lodi se měl zatím možnost svézt jen jediný český jachtař Milan Koláček.

Helly Hansen a Thomas Coville
Helly Hansen je značka, která se narodila u moře a je úzce spojena s jachtingem již téměř 140 let. Profesionálové i dobrodruzi z celého světa se spoléhají na vybavení Helly Hansen, které jim poskytuje dokonalou ochranu. Platí to i o Thomasu Covillovi, který se chce stát na podzim tohoto roku nejrychlejším sólovým jachtařem na světě.

 

O Thomasu Covillovi
Narodil se 10. května 1968 v Rennes ležícím nedaleko pobřeží Atlantiku. Thomas Coville je jedním z nejodvážnějších offshore jachtařů. Trimaran „Sodebo Ultim ", je svojí délkou 34 metrů druhý největší závodní trimaran na světě.

Thomas říká:
"Severní Atlantik je pro jachtaře stále přitažlivý. Jako dítě jsem byl svědkem toho, jak byl můj otec šťastný, když Eric Tabarly vyhrál závod OSTAR v roce 1976. Bylo mi jen 8 let, a přesto ve mně tyto emoce stále přetrvávají. A dnes jsem součástí tohoto příběhu.“

Největší úspěchy Thomase Covilla v kostce
7x obeplutí světa - 3x solo, 4x s týmem
7 rekordů v solo jachtingu a 4 rekordy v týmu
9x plavba kolem mysu Horn
15x závod přes Atlantik
Vítěz Volvo Ocean Race 2011-2012
Držitel Jules Verne Trophy 1997 a 2010
Druhé místo v "The Transat" 2004
Druhé místo v Transat Jacques Vabre 2015
Třetí místo na Route du Rhum 2006 a 2010

O Helly Hansen
Založena v Norsku v roce 1877. Helly Hansen pokračuje ve vývoji svého vybavení v kombinaci skandinávského designu a zkušeností čerpaných ze života v jedněch z nejtvrdších podmínek na Zemi. Značka představuje optimální kombinaci výkonu a stylu, poskytuje trvalou ochranu a umožňuje profesionálům vydělávat na své živobytí na oceánech a horách po celém světě. Společnost má dlouhý seznam inovací, které uvedla na trh jako první - včetně první pružné a nepromokavé tkaniny před více než 130 lety, první fleecové látky v 60. letech minulého století, první technické základní vrstvy vyrobené z Lifa® Stay Dry Technologie v sedmdesátých letech a v současnosti oceňovanou a patentovanou technologii regulace teploty H2Flow. Helly Hansen je světovým lídrem v oblasti oblečení určeného pro jachting a jachtaře. Lyžařské oblečení Helly Hansen nosí více než 50.000 profesionálů a horských vůdců, ve více než 100 lyžařských střediscích po celém světě. Stejně tak i mnohé národní lyžařské týmy, olympionici a nároční outdooroví nadšenci. Značkové svrchní oblečení, základní vrstvy, sportovní oblečení a obuv se prodávají ve více než 40 zemích světa. Chcete-li se dozvědět více o nejnovějších kolekcích Helly Hansen, navštivte www.hellyhansen.com.

4862
Na horu