Search
× Search
Výroba v Bavarii pokračuje
Daniel Vodička
/ Kategorie: Zajímavosti

Výroba v Bavarii pokračuje

Německá Bavarie vyhlásila před měsícem insolvenci. Díky smyslu pro pořádek, který je vlastní našemu západnímu sousedovi, ale nedošlo k živelnému krachu. Výroba naopak pokračuje a budoucnost se zdá být světlá.

Německá loděnice pokračuje ve výrobě jachet a o práci zatím nepřišel nikdo ze 600 zaměstnanců. V posledních dvou týdnech opustilo brány loděnice 30 dokončených jachet. Podle našich zpráv slíbili všichni klíčoví dodavatelé své dodávky. Zároveň nový management jedná s dalšími potenciálními investory. Cílem je dokončení dohod o financování výroby do července tohoto roku. 

„Pokračujeme v obchodní činnosti a máme v úmyslu vstoupit do nadcházející sezóny objednávek s novým investorem. Již jsme obdrželi počáteční nabídky a zároveň s možnými investory aktivně komunikujeme,“ vysvětluje Dr. Tobias Brinkmann ze společnosti Brinkmann & Partners, který byl jmenován do představenstva BAVARIA YACHTS (Bavaria Yachtbau GmbH) jako expert v oblasti restrukturalizace v kontextu procesu samosprávy během insolvence. BAVARIA YACHTS poskytla poradcům v oblasti fúzí a akvizic ze společnosti One Square Advisors zabývající se finanční restrukturalizací pověření k podpoře procesu s investory.

Informace jsme obdrželi od oficiálního dealera Bavaria v ČR společnosti KWS.

4167
Na horu