Search
× Search
Dnes na mistrovství republiky
Daniel Vodička

Dnes na mistrovství republiky

Česká námořní rallye dnes pokračuje druhým dnem. Co na závodníky čeká? Zatím se po Jadranu místy válí mlha a hladina je zčeřená jen od křídel letících racků. Jadran je bez větru a podle předpovědi tomu tak bude i nadále. Lenivý podzim jako rozloučení s létem a nikoli předzvěst blížící se divoké zimy.

Je ale předčasné, házet flintu do žita. Včera byla předpověď stejná, ale nakonec z toho byly dvě hezké rozjížďky. Pokud dnes zafouká, určitě se týmy Rodop, Sharkonado, Giulia, nebo Morgan pokusí zaútočit v mistrovské třídě First 35. Příležitost budou mít při karuselu a navigační rozjížďce.

Mezi Elany 350 se zdá být neotřesitelná pozice Art4Promotion. Další trojice týmů je o 6 bodů zpět. Jsme však teprve na začátku regaty a nadále se může dít cokoli.

První pořádnou prověrkou dovedností jednotlivých týmů bude na mistrovství republiky zítřek, kdy má zafoukat jugo. Vítr by mohl zesílit až ke 25 uzlům.

Podívejte se prosím na galerii snímků pod článkem. Hledejte fotografii, na které je něco divně. Komu se netradiční trim povedl?

Další informace najdete zde.

 

3285
Na horu