Search
× Search
First minute
Helly Hansen partnerem Vendée Globe
Daniel Vodička

Helly Hansen partnerem Vendée Globe

Norský výrobce oblečení Helly Hansen se stal oficiálním partnerem sólo závodu kolem světa Vendée Globe. Pro nás výborná zpráva. Ambasadorem HH je Milan Koláček a Milan by chtěl stát za 4 roky na startu nejnáročnějšího závodu na světě. 

Vendée Globe je sólový závod kolem světa. Bez zastávky, bez asistence. Nejnáročnější závod na světě. Poslední velké dobrodružství. Firma Helly Hansen nahradila mezi partnery závodu anglickou značku Musto. To svědčí o maximální důvěře, které se značka HH těší.
Své o tom může říci i Milan Koláček, který v oblečení Helly Hansen již několik let jezdí. Při dubnové plavbě přes Biskaj během Transat AG2R, nebo při Transat Quebec St.Malo, který se jede nedaleko Grónska, je vynikající oblečení základem úspěchu. 

Pro Milana je účast ve Vendée Globe životním snem. Na startu závodu se nyní objeví alespoň na fotografii. Bude to jedna z fotek, které udělal při tréninku v bouřlivém počasí na jihu Bretaně Pavel Nesvadba

My všichni věříme, že za 4 roky bude Milan na startu již se svojí lodí. Stal by se prvním Čechem, který se na start Vendée postavil.

Vytisknout
4633
Na horu