Search
× Search
First minute
Partnerství Velikonoční regaty a Helly Hansen
Daniel Vodička
/ Kategorie: Ostatní regaty

Partnerství Velikonoční regaty a Helly Hansen

Velikonoční regata, jedna z nejstarších českých námořních regat, a značka Helly Hansen, světový lídr v profesionálním jachtařském oblečení a vybavení, se dohodly na spolupráci. Značka Helly Hansen poskytne vybavení pořadatelům regaty, dodá ceny pro vítěznou posádku, ceny pro všechny skippery, speciální cenu pro nejlepšího skippera a také jedno překvapení pro všechny účastníky regaty. 

„Naší filozofií je dodávat kvalitní produkty profesionálům a zároveň od nich čerpat inspiraci. Partnerství s Velikonoční regatou je pro nás velmi prestižní, protože mnoho posádek považuje tuto regatu za srdeční záležitost,“ říká Štěpán Svoboda, country sales manager značky Helly Hansen pro Českou republiku a Slovensko.
Velikonoční regata 2018 se pojede v termínu 7. - 14.dubna 2018 na obvyklé trase Murter - Dubrovník – Murter. Více informací na www.velikonocniregata.cz.

O Helly Hansen

Společnost byla založena v Norsku v roce 1877. Helly Hansen je stále ve světové špičce ve vývoji profesionálního oblečení a vybavení, které pomáhá lidem cítit se za všech podmínek komfortně a v některých případech i přežít. To vše i díky velmi inspirativní spolupráci s těmi nejlepšími profesionály v oboru, kteří používají oblečení Helly Hansen a dodávají firmě zpětnou vazbu. Firma má na svém kontě dlouhý seznam inovací, včetně první poddajné a nepromokavé tkaniny před téměř 140 roky. Mezi další patří první fleecová látka v roce 1960, funkční první vrstva oblečení v roce 1970, vyrobená s Lifa® Stay Dry technologií a v současnosti pravidelně oceňovaný a patentovaný systém regulace tělesné teploty H2Flow™ nebo naše vlastní membrána Helly Tech® vyvinutá před téměř 35 lety a neustále zdokonalovaná.
Helly Hansen je lídr v oblasti oblečení pro závodní jachting a výkonnostní lyžování, stejně jako prémiového oblečení do města. Jeho lyžařské uniformy nosí a důvěřuje jim více než 50.000 profesionálů ve více než 200 lyžařských resortech po celém světě. Hrdě je oblékají také kanadská, švédská a finská sjezdařská reprezentace a mnoho jachtařských týmů včetně týmu MAPFRE.
V české republice oblékáme týmy lyžařských resortů Lipno a Dolní Morava, a mezi naše ambasadory patří olympijský medailista ve skicrossu Tomáš Kraus a nebo nejlepší český offshore jachtař Milan Koláček.

Svrchní oblečení, základní vrstva, sportovní oblečení a obuv značky Helly Hansen se prodávají ve více než 40 zemích a mají důvěru outdoorových profesionálů a nadšenců po celém světě. Chcete-li se dozvědět více o nejnovějších kolekcí Helly Hansen, navštivte www.hellyhansen.com .

Vytisknout
4087
Na horu