OPA Group_kapky_TOP
Search
× Search
Praktický kurz přístavních manévrů na Orlíku
Daniel Vodička

Praktický kurz přístavních manévrů na Orlíku

Naučíme vás ovládat jachtu s jistotou zkušeného jachtaře. Získáte praxi v přístavních manévrech a vyzkoušíte si fígly, které používají profesionálové. Zbavíme vás stresu v přístavech. Vše během jen hodinu cesty od Prahy na Orlíku. Na své další plavby vyplujete výborně připraveni.

Po úspěšných teoretických kurzech přístavních manévrů pro vás máme připravenou i praxi. Probíhat bude v příjemném prostředí maríny Orlík na plachetnici Bavaria 30 s kormidelním kolem. Podmínky tedy budou stejné, s jakými se setkáte i na moři.

Praktický kurz je určen pouze pro 4 účastníky. Probíhat bude od 0900 do 1700. Úkolem kurzu je získat jistotu v ovládání jachty v přístavech a marínách. Naučit se, jak připlouvat a odplouvat od mola v jednotlivých situací, zvládnout spolehlivě couvání. Poradit si s prop walkem a ovládnout prop wash, naučit se jachtu správně vyvazovat i vědět, jak používat springy při připlouvání a odplouvání od mola. Naučíte se správně zacházet s mooringem, i připlouvat bokem do těsného prostoru mezi jachty. Zvládnete techniky, které na velkých lodích používají profesionální jachtaři.

Vyučujícím je spoluautor knihy Přístavní manévry Dan Vodička.

V ceně kurzu je pronájem jachty, pohonné hmoty, občerstvení na lodi během výuky, parkování vozu v areálu a samozřejmě školitel.

Kurz proběhne za každého počasí

V případě celé čtyřčlenné skupiny je možné termín upravit po vzájemné dohodě.

 

Cena: 3300 Kč/osoba (3800 Kč s knihou Přístavní manévry)

Termín: středa 12. září 0900 - 1700, čtvrtek 13. září od 0900 do 1700 (termín je plný), pátek 14. září 0800 - 1600

Místo: Marína Orlík

Co s sebou: V případě špatného počasí nepromokavé oblečení a boty

 

Přihlásit se můžete zde, fakturu zašleme obratem. Rezervace je platná po zaplacení kurzovného.

Print
805

x
Na horu