Search
× Search
Další dva veletrhy zrušené
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet, Zajímavosti

Další dva veletrhy zrušené

Po nedávném zrušení veletrhu v Cannes přicházejí informace o dalších zrušených akcích. Nejprve v La Rochelle pořádaný Grand Pavois a nyní i Marine Equipment Trade Show (METS) v Amsterdamu.

Grand Pavois měl proběhnout na přelomu září a října, METS dokonce až ve druhé polovině listopadu. Organizátoři se rozhodli raději zrušit akci dříve, než aby došlo k něčemu podobnému jako v Cannes, kde se rušil veletrh na poslední chvíli. Na akce pořádané ve Francii je až do konce října limit 5000 návštěvníků. Nad tento limit může prefektura udělit výjimku. Může, ale nemusí. A to byl i případ Cannes. Pořádat veletrh pro 5000 návštěvníků nedávalo smysl.

Jak naloží se zrušením veletrhů loděnice, není jasné. Některé však již chystají soukromé předváděcí akce. Včera jsme psali o Privilege, dnes něco podobného oznámil Gunboat.

Do budoucna to může být další nepříjemný hřebík do rakve již tak trpících výstav. Internetová doba výstavám nesvědčí, a pokud by výrobci zjistili, že absence veletrhu nemá negativní dopad na hospodářské výsledky, v budoucnu by to znamenalo pro pořadatele v

Vytisknout
1740
Na horu