Search
× Search
Přednáška o námořním právu (poslední místa)
Daniel Vodička

Přednáška o námořním právu (poslední místa)

Ocitli jste se na moři v nouzi a potřebujete jachtu odtáhnout do přístavu. Jakou částku po vás může druhá strana chtít? Jste po celou dobu plavby zodpovědni za loď i posádku? Jak je to s alkoholem na palubě jachty? Jak je to s platností chorvatských kapitánských průkazů?

Na tyto a mnohé další otázky bude odpovídat Mgr. MUDr. Igor Piňos, CSc., advokát. Na moři může snadno dojít k situacím, ve kterých jsme vydáni na milost a nemilost cizím úřadům a snadno se můžeme dostat do situace, vážné finanční, nebo dokonce i trestní důsledky. Proto je dobré, znát svoje práva a povinosti. Znát fakta a neplést si pojmy s dojmy.

Přednáška vyloží námořní právo z pohledu jachtaře, zaměří se na témata, která jsou pro nás důležitá. To vše atraktivní formou, proložené vlastními bohatými zkušenostmi z paluby jachet i obchodních lodí. Na závěr bude prostor na otázky a odpovědi.

Přednáška proběhne 6. listopadu od 18:00 v InspirationHub, Praha 7 Holešovice, Jankovcova 1037/49. Délka přednášky bude 3 – 4 hodiny. Na místě bude zajištěno občerstvení. Cena přednášky je 650 Kč včetně DPH. Přihlásit se můžete zde.

5442
Na horu