Search
× Search
Vstupenky na přednášku Vendée Globe do 19:30
Daniel Vodička

Vstupenky na přednášku Vendée Globe do 19:30

Prodej vstupenek na online přednášku o Vendée Globe se budeme dnes snažit ukončit do 19:30. Máte-li zájem, dozvědět se o závodu mnohem více, nahlédnout i do zákulisí, tak už moc neváhejte. Navíc proti minule bude soutěž pro účastníky o nástěnný kalendář Pavla Nesvadby.

Prodej se snažíme uzavřít dopředu, aby bylo možné vše připravit a registrovat účastníky, aby vše bylo na jeden klik. Proto snaha mít vše s předstihem.

I tentokrát je na programu mnoho zajímavých témat. Proč jsou podmínky v Jižním oceánu o tolik jiné, o tolik krutější? Jak dokáže znepříjemnit plavbu AEZ? Co přineslo objevení Kerguelenových ostrovů svému objeviteli? Jak dokázal vítěz Vendée Globe v roce 2000 nastartovat motor a dobít prázdné baterky? Je možné s nouzovou takeláží obeplout polovinu světa? Co má čelo závodu před sebou? Nakonec odbočíme od tématu k nejrychlejší plavbě kolem světa. Jaké jsou šance Sodebo Ultim 3 překonat rekord Francise Joyona? 

Samozřejmě bude čas i na vaše dotazy. Navíc znovu vyhlásíme do příště soutěž. Výhrou bude jachtařský kalendář od Pavla Nesvadby na příští rok.

 

Vytisknout
1725
Na horu