Search
× Search
Art4Promotion Slim Sailing ovládl Elan 350
Daniel Vodička

Art4Promotion Slim Sailing ovládl Elan 350

23. Česká námořní rallye ve třídě Elan 350 se stala kořistí týmu s bezkonkurenčně nejdelším názvem ve své kategorii Art4Promotion Slim Sailing (ve třídě First 35 mu může konkurovat tiskovým oddělením podobně oblíbený tým Dragonfly & Estetikdent). Výborně si vedl první den, kdy si připsal dvě jedničky. Tým výborně pracoval a na výkonech Ondřeje Vachela za kormidlem jsou znát odpluté stovky a tisíce mil po boku Milana Koláčka.

Druhý den to vypadalo na lehký propad formy, ale dvě trojky stačily na udržení vedoucí příčky v celkovém pořadí. Třetí den následovala jednička, dvojka a pětka, kterou si tým jako nejhorší umístění škrtl. Do posledního dne vstupoval tým s náskokem jednoho bodu na Cleverlance na druhém místě.

 Poslední závodní den se vrátila výborná forma týmu ze začátku regaty a další první místo na potvrzení celkového vítězství.

V souboji o další místa se pořadí několikrát vyměnilo. Nakonec to bylo stříbro pro zlepšující se tým Cleverlance Víta Červinky. Pro bronz si v této kategorii doplul tým GEN Sedlčany Vlasty Faktora.

Pořadí najdete zde.

2837
Na horu